Finské kvalitnÍ přírodní doplňky stravy

 

Přírodní kvalitní doplňky stravy  z Finska použím 20 let, za tu dobu se staly nedílnou  součástí  nejen v lékařské praxi , ale i pro mou rodinu a přátelé,celý sortiment je v našich ambulancích k dispozici nejen pro naše pacienty,rádi Vám poskytneme potřebné informace.

 

JAKÉ JSOU PŘÍPRAVKY  FINCLUBU?

Výrobcem přírodních doplňků stravy, které Finclub nabízí, je finská farmaceutická firma společnost Hankintatukku Oy, která sídlí v Helsinkách a řadí se mezi světovou špičku v oblasti doplňků stravy a zdravé výživy. Je držitelem AAA ratingu.

Všechny dovážené doplňky jsou schváleny hygienikem a antidopingovým výborem.Splňují potravinářské normy EU A ČR

Doplňky stravy,které jsou v nabízeném sortimentu, mají vyváženou recepturu s obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních substancí. Hlavní účinná látka je vždy  alespoň z 98% přírodního původu.

Přípravky  jsou výborně vstřebatelné, nezatěžují organismus chemickými latkami.

Reprezentují nejnovější znalosti v oblastech výzkumu a vyvoje.

Výrobni proces splňuje přísně normy Good Manufacturing Practice.

 

Rostliny pocházejí z ekologicky čistých oblastí, jsou pěstovány bez použití  chemických látek, jsou dodržovány zásady Good Agricultural Practice (GAP-praxe dobrého zemědělství).

 

Od firmy Finclub také nabizime

Přírodní kosmetické přípravky zajišťují pleti péči, ošetření a výživu. Jsou vyrobené z pečlivě  kontrolovaných a šetrně zpracovaných surovin obsahují například 100% Aloe Vera gel, extra panenský olivový olej, výtažky z Goji a granátového jablka.

V nabídce jsou vazelíny, speciální kosmetika a široký sortiment produktů pečujících o tělo, pleť i vlasy

Ćistící a prací prostředky - Šetrne k přírodě, bez fosfátů, biologicky odbouratelné, ve výhodném,praktickém a ekonomickém balení.
V sortimentu jsou čističe, leštící  výrobky, tekuté prací gely, aviváže, přípravky na nádobí, na sklo, nerez odmašťovače, osvěžovače vzduchu, antibakterialní prostředky .

Nově nabízíme konzultace s poradcem pro zdravý životní styl.


Přeskočit na obsah

  • Aktuální informace
  • Ordinační doba
  • Co nabízíme
  • Přírodní lékarna s poradcem
  • Kontakt
  • Fotogalerie